Alan Adı / Sunucu

Alan adı ve sunucu hizmeti, bir websitenin temelidir. Alan adı websitenizin ismi, sunucu hizmeti ise websitenizi barındıracak merkezdir. Bu yüzden bu iki temelin güçlü ve güvenilir olması şart.

HATIPZADE® GRUP tarafından geliştirilen ve tamamlanan projeler yurtiçi veya yurtdışında bulunan sunucularımızda barındırılır. Paylaşımlı hostingden özel sunucuya kadar bir çok alternatif plan seçenekler arasındadır.

Web Hosting, internet sitenizin ya da uygulamanızın yayınlanmasını ve ziyaretçilerin sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet alt yapısına sahip, 7/24 kesintisiz olarak çalışan sunucularda barındırılması hizmetidir.

Alan adı ve sunucu hizmeti almak için bizimle iletişime geçin!

HIZLI

Sizinle görüşme sağlayıp, ihtiyaçlarınızı detaylıca öğrendikten sonra, istediğiniz yazılımı en hızlı şekilde geliştirip, piyasaya sürüyoruz.

KALİTELİ

Bir mobil uygulama günümüz çağının en önemli araçlarından birisi haline gelmiştir. Bu yüzden kaliteden asla taviz vermeyin.

GÜVENİLİR

HATIPZADE® GRUP’un kuruluşundan bu yana en önemli ilkelerinden birisi Gizlilik ve Güvenlik’tir. Gizlilik Politikamız sayesinde, kişisel bilgilerinizi ve verilerinizi güvenilir bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Scroll to top