KURUMSAL

KURULUŞ HİKAYEMİZ

HATIPZADE® GRUP NEDİR?

HATIPZADE® GRUP ağırlıklı olarak Yazılım ve Medya sektörlerinde faaliyet gösteren,
Kahramanmaraş merkezli kurulmuş bir internet şirketidir.

Logomuzun Anlamı

Logomuz olan " Z " harfi, size sadece bir harf gibi gelebilir. Lakin daha iyi bakacak olursanız yan yatmış bir kitap şekli göreceksiniz. Bu şeklin sol üst ve sağ alt taraflarındaki çıkıntılar ise el ile yapılmış kadrajı temsil ediyor. Bunun anlamı ne kadar gelişirsek gelişelim, ne kadar yeni teknolojiler üretirsek üretelim. Kitap ve okumak insanın, insanlığın ve yaratılışın her zaman temeli olmuştur ve okumayan, araştırmayan, öğrenmeyen kişiler, toplumlar, topluluklar hiç bir zaman insanın felsefesini anlayamayacak ve cahil kalacaktır. " Z " harfini seçmemizin bir diğer nedeni ise alfabedeki son harf olmasıdır. Bunun anlamı ise her bitişin, her çöküşün esasen bir başlangıç olmasıdır. İşte bu yüzden "HATIPZADE® Sonsuzluğun Başlangıcıdır..."

HATIPZADE® GRUP

"Sonsuzluğun, başlangıcı..."

Dijital Dünya

Dijital dünyadaki pastadan payınızı almayı ihmal etmeyin. Fiziki mağazanızı dijitale taşıyın, hizmet kalitenizi arttırarak, müşterilerinize daha rahat ulaşın.

Ekonomik, Dinamik, Kaliteli

HATIPZADE® GRUP size en profesyonel çözümleri, dinamik altyapısıyla daha kaliteli ve ekonomik fiyatlara sunar. Bütçenize ve firmanıza özel fiyatlandırma, esnek ve rahat ödeme seçenekleri burada.

7/24 Canlı Destek

Müşteri hizmetlerimiz size istediğiniz konuda, istediğiniz an yardımcı olmaya hazır. İster telefon ile isterseniz de online olarak bilgi alabilir, istek ve şikayette bulunabilirsiniz.

Hiç Bir Başarı Tesadüf Değildir!

Bir zamanlar küçük bir e-ticaret sitesi hayali, zamanla büyük bir şirkete dönüştü. HATIPZADE® bir kurumdan öte bir ailedir. Disiplin, ekip çalışması, azim ve tevekkül ile her geçen gün büyümeye, gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Teknolojinin Yeni Lideri

Teknoloji araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde kendine has ekibi ve çalışma prensipleriyle HATIPZADE® yeni teknolojiler geliştirme ve teknolojinin merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Scroll to top